
Fink na Mechelen – Genk: “Als topteam moet je de match doodmaken”
Thorsten Fink en KRC Genk wisten op bezoek bij KV Mechelen met 1-2 te winnen. De koploper van de Jupiler Pro League leek weg te gaan lopen bij Malinwa, maar de match bleef toch tot het einde spannend.
Fink blikt als volgt terug op de zege van Genk op Mechelen. “Een belangrijke overwinning na een moeilijke week. Vorige week (tegen OHL, red.) speelden we 85 minuten met 10 man, midweek verloren we op Club Brugge. Ik nam het risico om zes wissels door te voeren, maar ik vertrouw mijn spelers”, citeert Het Laatste Nieuws Fink.
“Dit is geen b-ploeg, hé. Dat zou pas dom zijn van mij om dat hier op Mechelen te doen. We misten in de openingsfase wat automatismen. Na een kwartier - en na de 1-0-achterstand - kwamen we goed in de match. Na die voorsprong konden we in de tweede helft de score nog uitdiepen. Als een topploeg moet je zo’n match doodmaken. Nu bleef het spannend tot het einde”, besluit Fink.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de overwinning van Club Brugge op het veld van RSC Anderlecht, de vuurpijlen en het Bengaals vuur bij Charleroi en Royal Antwerp FC en de zege van KRC Genk tegen OH Leuven. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.