Faes waarschuwt Rode Duivels: “Mogen we zeker niet onderschatten”

Faes waarschuwt Rode Duivels: “Mogen we zeker niet onderschatten”

17 november - 17:45

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Azerbeidzjan. De manschappen van Domenico Tedesco zijn met winst zeker van het statuut reekshoofd voor EURO 2024. Wout Faes gaf een persconferentie.

De verdediger van Leicester City sprak onder meer over de tegenstander. “Dat is zeker een te duchten tegenstander die we niet mogen onderschatten. We moeten die wedstrijd professioneel en agressief genoeg aanpakken. Ginder was het inderdaad een moeilijke wedstrijd in omstandigheden die zeker niet ideaal waren.”

Faes hoopt dat de Rode Duivels leren van hun fouten en een foutloze partij kunnnen spelen. “Achteraf gezien waren er toen veel zaken die beter konden. We doen er best aan de wedstrijd van zondag meteen in handen te pakken en het balbezit op te eisen. Dan moet het wel in orde kunnen komen", citeert Het Nieuwsblad.