
Minuut stilte in de Pro League voor slachtoffers van aardbeving in Marokko
Ook in de Pro League zal er een minuut stilte volgen voor de slachtoffers van de aardbeving in Marokko. Ook kunnen fans een bijdrage leveren aan het goede doel.
Bij alle wedstrijden van alle competitie van de Pro League zal er komende speeldag een minuut stilte worden gehouden, dat werd bekendgemaakt door de vereniging van de Belgische profclubs.
Ook wordt er gevraagd om te helpen voor de Koning Boudewijnstichting. In ingezamelde geld zal worden gebruikt om humanitaire noodhulp te ondersteunen. Intussen zijn er al 2.946 dodelijke slachtoffers gevallen na de aardbeving in de nacht van 8 op 9 september.
The recent earthquake in Morocco has affected numerous Moroccan families. 💔
— Pro League (@ProLeagueBE) September 14, 2023
Help the KBS in their mission to provide essential support, food, care and shelter. Donate now: https://t.co/uFAODGzjBf! 🙏🇧🇪🇲🇦 pic.twitter.com/zgnzNfEbP5
Video player