Jacobs laat zich uit over Brys na tegenvallende resultaten OHL: ‘Gewoon slecht'

Jacobs laat zich uit over Brys na tegenvallende resultaten OHL: ‘Gewoon slecht'

14 september - 08:12
2

Oud-Heverlee Leuven is met een twee op vijftien niet goed aan het seizoen begonnen. De supporters vroegen al het ontslag van Marc Brys. Uiteindelijk ging Peter Willems weg.

Tegenover Het Nieuwsblad liet sportief directeur van OHL Ariël Jacobs zich uit over Brys. De media sprak al over een ontslag. “Dat heb ik in mijn leven al zo vaak gehoord. Er is op dat moment zelfs geen evaluatie gehouden, want iedereen weet wel wat de toestand is. Wat kan een trainer definitief redden? Dat zijn verschillende goede resultaten na elkaar. Dat lijkt mij logisch.”

De start van OHL is alvast niet om over naar huis te schrijven. “Ik geloof niet in pech. Er waren twee tegenstanders die we altijd moesten aankunnen, dat waren RWDM en Eupen. Daar moesten we zes op zes tegen pakken en het werd nul op zes. En die wedstrijden waren ook gewoon slecht. Ik wil daar geen doekjes om winden.”

Afgelopen weekend won OHL met 3-0 van KV Kortrijk, waardoor de club een sprong deed in de stand naar de twaalfde plaats. 

Video player

Check de laatste video’s
Meer video’s