Amerikaan op komst? 'Eagleston (17) loopt proefperiode bij Club Brugge'

Amerikaan op komst? 'Eagleston (17) loopt proefperiode bij Club Brugge'

22 augustus - 15:00
7

Club Brugge haalde de voorbije weken en maanden al flink wat jonge talenten naar ons land om uit te komen voor Club NXT. Dat kan nu ook gebeuren met Taj Eagleston.

Eagleston is een zeventienjarige Amerikaan die in eigen land momenteel uitkomt voor LA Galaxy Academy. Daar maakte hij indruk en speelde hij zich in de kijker van enkele Europese club. Onder meer Club Brugge toont interesse, waar hij momenteel stage loopt.

Een transfer zal echter nog niet voor meteen zijn. Aangezien hij pas zeventien jaar oud is, wordt het wachten tot zijn achttiende verjaardag vooraleer hij richting ons land kan verhuizen. Eerder haalde Club Brugge de Spanjaard Alejandro Granados al weg uit de Verenigde Staten. Hij kwam voor iets meer dan één miljoen euro over van Orlando City.

Video player

Check de laatste video’s
Meer video’s