Brys over wintermercato OHL: “Er is wel wat interesse voor onze spelers”

Brys over wintermercato OHL: “Er is wel wat interesse voor onze spelers”

29-11-2022 09:44
0

OHL gaat op stage naar de Spaanse zon en coach Marc Brys sprak met Het Nieuwsblad over de komende wintermercato. Hij kan zijn volledige kern mee op stage nemen.

Brys verwacht niet veel beweging. “We hebben een fantastisch scoutingsapparaat, dus het zou gek zijn dat die niet aan het werk zijn. Je moet op alles voorbereid zijn. Er is wel wat interesse voor onze spelers, zonder dat het echt concreet is.”

Het kan dus wel zijn dat spelers de club zullen verlaten bij een goed bod. “Bij OHL is er nooit de ambitie om spelers te verkopen, maar elke speler heeft zijn waarde en als die duidelijk overschreden wordt, moet je hem laten gaan.”

Video player

Check de laatste video’s
Meer video’s

Plaats een reactie