
KV Mechelen gaat oud-spits eren en roept op tot applaus tijdens ereronde
Zaterdag speelt KV Mechelen in eigen huis tegen KV Kortrijk. Voorafgaand aan die wedstrijd wil het Igor De Camargo in de bloemetjes zetten, zo liet Malinwa weten via haar officiële kanalen.
Igor De Camargo verdedigt momenteel de kleuren van RWDM in 1B, maar speelde tussen 2018 en dit jaar 109 wedstrijden in het rood en geel van KV Mechelen. Daarin kwam hij 38 keer tot scoren. Malinwa wil haar oud-spits nu eren met een applaus. Na de opwarming voorafgaand aan de match, zal De Camargo een erenronde krijgen in het AFAS Stadion.
KV Mechelen begint speeldag 33 op plaats zeven. Het telt 49 punten, dat zijn er vier meer dan KRC Genk en STVV die nog meestrijden voor een plaats in de top acht en dus een Play-Off 2-ticket. KV Kortrijk kan de top acht niet meer halen. Het staat twaalfde met 37 punten.
𝐓𝐎𝐓 𝐙𝐀𝐓𝐄𝐑𝐃𝐀𝐆, 𝐈𝐆𝐎𝐑
— KV Mechelen (@kvmechelen) March 30, 2022
Voor de wedstrijd tegen KVK eren we Igor De Camargo 😍
Applaudisseer zeker mee voor hem tijdens zijn ereronde, vlak na de opwarming 💛❤️#nomatterwhat pic.twitter.com/C4zo8DH18L
Video player