© Photo News

Standard en vijf andere JPL-clubs krijgen positief van licentiecommissie
Een flinke opsteker voor Standard Luik. Samen met KV Oostende, Zulte Waregem, AA Gent, KV Mechelen, Eupen kregen de Rouches een positief advies van de licentiecommissie, dat meldt Het Nieuwsblad.
Standard had al enkele keren problemen met het verkrijgen van de licentie door financiële problemen, maar door de overname van het Amerikaanse 777 lijkt daar nu verandering in te komen. De Rouches krijgen wel een aantal voorwaarden waaraan het aan moet voldoen.
Voor 15 april moet de overdracht van de aandelen in orde en getekend zijn. Ook zal Standard transparant moeten zijn over de nieuwe structuur binnen de club. Ook zal 777 de nodige fondsen moeten vrijmaken die de toekomst van de club zullen garanderen.




