Supportersgroep Zulte komt met open brief: ‘Hij heeft geen goesting en drive'

Supportersgroep Zulte komt met open brief: ‘Hij heeft geen goesting en drive'

Gepubliceerd: woensdag 20 oktober 2021 om 16:12wo 20-10-2021 om 16:12

Het blijft rommelen bij Zulte Waregem. De supportersgroep South Lane Crew komt op sociale media met een open brief aan de club met enkele harde woorden voor huidige coach Francky Dury.

De supportersgroep komt met een reactie na de wedstrijd Zulte Waregem-Antwerp: ‘Wij, SLC, zijn al maanden bezig met sfeeracties voor te bereiden om dit jubileum in schoonheid af te sluiten. Maar de tegenvallende resultaten met de vele tactische blunders als oorzaak geven ons hier geen reden toe. Na de onvoorwaardelijke en positieve steun van de laatste jaren, in zowel binnen-als buitenland zijn wij het ook beu, zoals zovelen.’

‘De laatste weken zijn er inderdaad verschillende gesprekken geweest met supportersgroepen en mensen binnen de club. Daar werd ons heel wat duidelijk en tonen we dankbaarheid naar onze drie aandeelhouders, die onze club financieel boven water houden. Meer dan hem op het matje roepen en druk zetten, kunnen ze helaas niet.’

‘Daarom bloedt ons Essevee-hart. Zeker wanneer we zien dat die ene persoon voeten eraan veegt en noch de goesting, noch de drive of passie kan vinden om een ploeg klaar te stomen voor een wedstrijd tegen Seraing. Toch verwachten wij niet van onze club dat zij een financieel risico nemen om deze persoon op straat te zetten’, klinkt het hard.

‘Het komt erop neer dat één man de sleutel in handen heeft, maar wanneer deze persoon dit zelf niet inziet en liever voor de centen kiest, dan is er 0,0 respect naar zowel “de club van zijn leven” als naar de supporters. Deze zaterdag kwamen we met een harde actie, enkel en alleen tegen die specifieke persoon. Iets waar u, als gewone supporters, misschien niet mee kan leven of te hard vindt, wat wij kunnen begrijpen. Maar ook zaterdag was het in de eerste helft tactisch ondermaats en stonden niet onze sterkste elf op het veld.’

Video player

Check hier de beste voetbalvideo’s
Meer video’s

 
 
 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door VoetbalPrimeur België (@voetbalprimeurbelgie)

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws