Wedstrijden van 20 januari 2023
NLD
Eredivisie
Meer Eredivisie- FT
- 2
- 0
NLD
Keuken Kampioen Divisie
Meer Keuken Kampioen Divisie- FT
- 1
- 2
- FT
- 2
- 0
- FT
- 1
- 0
- FT
- 2
- 2
ESP
Primera División
Meer Primera División- FT
- 1
- 0
DEU
Bundesliga
Meer Bundesliga- FT
- 1
- 1
FRA
Coupe de France (Frankrijk)
Meer Coupe de France (Frankrijk)- FT
- 1
- 0
PRT
Primeira Liga
Meer Primeira Liga- FT
- 4
- 0
- FT
- 2
- 1
TUR
Süper Lig
Meer Süper Lig- FT
- 1
- 1
ENG
Championship (Engeland)
Meer Championship (Engeland)- FT
- 1
- 0
- FT
- 2
- 1
NLD
Azerion Vrouwen Eredivisie (Nederland)
Meer Azerion Vrouwen Eredivisie (Nederland)- FT
- 2
- 1
- FT
- 3
- 2
GRC
Super League (Griekenland)
Meer Super League (Griekenland)- FT
- 1
- 1
ESP
Segunda División
Meer Segunda División- FT
- 2
- 1
ITA
Serie B (Italië)
Meer Serie B (Italië)- FT
- 1
- 0
FRA
Ligue 2 (Frankrijk)
Meer Ligue 2 (Frankrijk)- FT
- 1
- 2
AUS
A-League (Australië)
Meer A-League (Australië)- FT
- 1
- 0
HRV
1st HNL (Kroatië)
Meer 1st HNL (Kroatië)- FT
- 0
- 0
ROU
Liga I (Roemenië)
Meer Liga I (Roemenië)- FT
- 2
- 1
- FT
- 3
- 0
BEL
Tweede Klasse (België)
Meer Tweede Klasse (België)- FT
- 2
- 1
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- FT
- 2
- 1
KS Gornik Zabrze
Alemannia Aachen
- FT
- 0
- 1
FC Nizhny Novgorod
Navbahor
- FT
- 3
- 1
- FT
- 0
- 2
- FT
- 2
- 3
Puszcza Niepołomice
Tychy 71
- AFGL.
- -
- -
- FT
- 2
- 0
- FT
- 2
- 0
Wil
Kriens
- FT
- 3
- 2
Panevėžys
BFC Daugavpils
- FT
- 5
- 0
TPS
PIF
- FT
- 0
- 3
- FT
- 3
- 2
- FT
- 0
- 0
- FT
- 2
- 2
- FT
- 1
- 2
- FT
- 4
- 1
Budejovice
Prishtina
- FT
- 1
- 1
- FT
- 4
- 2
KS Widzew Lodz
Dinamo Batumi
- FT
- 2
- 0
Puszcza Niepołomice
Třinec
- FT
- 2
- 1
- FT
- 7
- 0
Ullensaker / Kisa
Strømsgodset II
- FT
- 1
- 2
Volga Ulyanovsk
Zhetysu
- FT
- 2
- 1
PFC Slavia Sofia
Kyzyl-Zhar
- FT
- 2
- 2
- FT
- 2
- 0
- FT
- 0
- 0
Servette II
Team Ticino
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 0
- FT
- 2
- 1
FC Vaduz
Pakhtakor
- FT
- 2
- 0
- FT
- 2
- 2
- FT
- 2
- 3
Austria Wien II
FAC Team für Wien
- FT
- 1
- 3
- FT
- 0
- 0
- FT
- 2
- 1
- AFGL.
- -
- -
Stoke City
Sligo Rovers
- AFGL.
- -
- -
Arka Gdynia
Olimpia Elbląg
- AFGL.
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
Bærum
Stabaek
- FT
- 2
- 5
Norrby
Häcken
- FT
- 4
- 0
Weiz
Wildon
- FT
- 4
- 3
Hammarby IF
Sandviken
- FT
- 1
- 1
Slavia Praha II
Přepeře
- FT
- 4
- 1
Admira
Wiener Viktoria
- FT
- 3
- 4
Hodonín
Hanácká
- FT
- 0
- 0
Lafnitz
Siegendorf
- FT
- 1
- 1
Galway
St. Patrick's Athletic
- AFGL.
- -
- -
FK Pohronie
Fomat Martin
- FT
- 4
- 1
- AFGL.
- -
- -
- FT
- 1
- 2
Deutschlandsberger SC
Kapfenberg
- FT
- 0
- 1
First Vienna
Krems
- FT
- 2
- 2
- FT
- 0
- 4
Heeslinger SC
Eintracht Norderstedt
- AFGL.
- -
- -
- FT
- 5
- 0
Leobendorf
St. Pölten II
- FT
- 1
- 2
Mannsdorf
Horn
- FT
- 1
- 2
Xamax
Bulle
- FT
- 3
- 4
SC Victoria Hamburg
ETSV Hamburg
- FT
- 0
- 0
Dundalk
Finn Harps
- FT
- 2
- 1
Olimpia
Club Guaraní